Valter Attila nagyot dolgozott kapitányaiért, a Vueltán gazdát cserélt a  piros trikó | Városi Kurír
Valter Attila nagyot dolgozott kapitányaiért, a Vueltán gazdát cserélt a piros trikó | Városi Kurír

Szabadulás a Tour de France árnyékából – A Vuelta és a piros trikó rövid  története - Eurosport
Szabadulás a Tour de France árnyékából – A Vuelta és a piros trikó rövid története - Eurosport

Vuelta: Pedersen zöld trikóban nyert emelkedős sprintbefutót - NSO

Valter Attiláék tizenegyedikek, fél másodperc döntött a Vuelta nyitányán

A Vuelta a España Škoda zöld trikó rövid története

Vuelta: Carthy nyert az Anglirun, Carapaz visszavette a piros trikó

Valter Attiláék lehúzták a piros trikót a Vuelta éllovasáról + videó

Vuelta a Espana: miért piros a sárga trikó, pontversenyek, egyebek… |  Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Vuelta a Espana: miért piros a sárga trikó, pontversenyek, egyebek… | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Vuelta: a Jumbo-Visma nyerte meg a nyitó csapatidőfutamot - NSO

Vuelta: Primoz Roglic visszavette a piros trikót - NSO

Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt |  BRINGAZAS.HU
Primoz Roglic nyerte a Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyt | BRINGAZAS.HU

Vuelta a Espana: Valter Attila a társaiért dolgozott

Szakaszgyőzelem, bukás és piros trikó. Evenepoel elvitte a show-t -  összefoglaló - Kerékpár videó - Eurosport
Szakaszgyőzelem, bukás és piros trikó. Evenepoel elvitte a show-t - összefoglaló - Kerékpár videó - Eurosport

Vuelta: Ganna nyerte az időfutamot, Kuss megőrizte a pirosat – vide

Vuelta: célba érkezés után bukott a győztes, gazdát cserélt a piros trikó |  M4 Sport
Vuelta: célba érkezés után bukott a győztes, gazdát cserélt a piros trikó | M4 Sport

Vuelta: remek helyzetben a Jumbo-Visma csapata – BringaSport

Felborult az összetett a Vueltán: Van Vleutené a piros trikó, de a  szakaszról centikkel lemaradt - Kerékpár videó - Eurosport
Felborult az összetett a Vueltán: Van Vleutené a piros trikó, de a szakaszról centikkel lemaradt - Kerékpár videó - Eurosport

Vuelta: Roglic az időfutam megnyerésével visszavette a piros trikót

Sepp Kuss a 2023-as Vuelta győztese, Jumbo történelmi siker, Valter Attila  22. | BRINGAZAS.HU
Sepp Kuss a 2023-as Vuelta győztese, Jumbo történelmi siker, Valter Attila 22. | BRINGAZAS.HU

Bukás után győzelem - Roglic nyerte a Vuelta 11. szakaszát | Kerékpár  magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Bukás után győzelem - Roglic nyerte a Vuelta 11. szakaszát | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek